TÜRKİYE’NİN LİDER
SATIŞ VE DAĞITIM ŞİRKETİ

Hedef Gıda, iş ortaklarıyla; sektörde lider konumunu koruyarak, gıda, temizlik ve kozme­tik ürünlerinin satış ve dağıtımında yurt çapında 30.000 noktaya ulaşan hizmet ağıyla her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Sahip olduğu depo alanları, araç filosu ve nitelikli iş gücü ile müşterilerimizin beklentilerini istenen zaman ve kaliteli hizmet anlayışı ile karşılayan şirketimiz satış ve dağıtım konusunda yaklaşık yarım asırlık bir deneyimi temsil etmektedir.

DEVAM İÇİN SAYFAYI KAYDIRIN
Yurt Çapında
30.000 Nokta
23.300m² Depolama Alanı
415 Çalışan 210 Araç
Nitelikli İş Gücü
Güçlü Araç Filosu
Kusursuz Hizmet Kalitesi
 

VİZYON

Değerlerimiz ışığında; güvenin ve sürdürülebilirliğin markası olarak, hizmet sunduğumuz tüm sektörlerde paydaşlarına değer katmak.

MİSYON

Uzman kadrosu, güçlü alt yapısı ve sürdürülebilir iş modeli ile zamanında, eksiksiz ve yenilikçi hizmetler sunmaktır.

ÇETİN YILMAZ

Genel Müdür
 

GENEL MÜDÜR MESAJI

50.yılına yaklaşan ticari geçmişimize dönüp baktığımızda bugün neleri başarabildiğimizi çok daha iyi görebiliyoruz. Bugün geldiğimiz düzenli ziyaret şeklindeki satış sistemi 1965 yılında ilk kez Doğu illerinde ve 3 sıcak satış aracıyla başlamıştı. Şimdi ise 23.300 m2 depolama alanı, 210 araç, 30.000 nokta ve Türkiye’nin 3 farklı bölgesinde operasyon yapan “Türkiye’nin Lider Satış ve Dağıtım Şirketi’’ konumundayız. Haklı gururumuzu tüm iş ortaklarımız ve müşterilerimizle paylaşmaktan onur duyduğumuzu tekrar belirtmek isterim.

Hedef Gıda A.Ş olarak özellikle sektöründe lider yerli ve yabancı iş ortaklarımızla çalışıyoruz. Amacımız üreticilerimizin bizlere emanet ettikleri ürünlerini onların stratejileri doğrultusunda en fazla noktaya, en hızlı şekilde ve en uygun maliyette ulaşmasını sağlamaktır. Bunun yanında ilgili noktada en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak, hedeflenen sayısal dağılıma ve pazar payına ulaştırmayı da işimizin ana odak noktası olarak görmekteyiz.

Portföyümüz içerisinde PG, Numil gibi uluslararası şirketlerin yanında Eczacıbaşı Girişim, Öncü, Dimes, Doğanay, Türk Kızılay, Sinangil Kalecik Un, Sera Fresh’ı gibi dev Türk şirketlerimiz de bulunmaktadır. Stratejimiz başta Marmara bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’de mevcut portföyümüze en iyi hizmeti vermekle beraber benzer büyüklükteki şirketlere de hizmet vererek ciro ve nokta sayımızı arttırmaktır.

Çalışan sayımızı arttırarak ülke ekonomisine istihdam, vergi ve sosyal sorumluluk projelerimizle katkıda bulunmayı bir görev olarak görmekteyiz.

Bir diğer iş ortağımız olan Yerel Zincirler ve diğer noktalarla da önemli sorumluluklarımız olduğunun farkındayız. Bizler onların verdikleri siparişleri zamanında göndermek, siparişlerinin içeriklerini karşılamak için ve bu süreçleri iyileştirmek için sürekli çalışmaktayız.

Hedef Gıda A.Ş. organizasyon yapımıza da değinecek olursak; konusunda son derece tecrübeli ve eğitimli bir kadroya sahibiz. Kendi içinden yetiştirdiği insan kaynağına yatırım yapan şirketimiz dönemsel olarak uluslararası ya da yerel üretici şirket tecrübesi olan yöneticileri de bünyesine alarak kültürleri geliştirmeye ve birleştirmeye çalışmaktadır.

Sürekli olarak büyümeyi ve gelişmeyi ilke edinen Hedef Gıda, bu misyonu gelişim ve değişim fırsatlarını gözeterek devam edecektir.